Body Sushi

Lubisz wyjątkowe atrakcje? Chcesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń, które zostaną już z Tobą na zawsze? Może chcesz zaskoczyć swoich gości czymś wyjątkowym i spektakularnym? Takich wrażeń dostarczy Ci body sushi!

NYOTAIMORI - Body Sushi

Zastanawiasz się, czym jest body sushi? To japońska tradycja podawania sushi oraz sashimi na kobiecym ciele. Nazywana jest nyotaimori, co w dosłownym znaczeniu oznacza prezentację kobiecego ciała. Nacieszysz nie tylko swój zmysł smaku, ale także zmysł wzroku, dzięki pięknej modelce.

Dzięki naszej usłudze body sushi przeniesiesz się do niesamowitego świata przyjemności. Poczujesz się wyjątkowo dzięki naszym modelkom i modelom. Spożywane przez Ciebie sushi zasmakuje Ci jeszcze bardziej, a odczute przez Ciebie doznania zapamiętasz na długi czas. Zobaczysz, spróbujesz raz i będziesz chciał przeżyć wieczór z body sushi ponownie.

Na jakie okazje nada się body sushi? Ta forma wystąpienia staje się coraz bardziej popularnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Jest również ekskluzywną formą na imprezę firmową lub bankiet. Body sushi może być również świetnym pomysłem na niespodziankę urodzinową lub oryginalnym sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół.

SUSHI MASTER

live sushi Poznan

Dodatkową atrakcją będzie sushi master, który wprowadzi gości w niesamowity klimat tradycji body sushi, opowie o sposobie przygotowywania sushi oraz zademonstruje etykietę związaną z jedzeniem sushi.

NANTAIMORI

sushi nantaimori poznań

W body sushi istnieje również coś takiego, jak nantaimori – serwowanie japońskich przysmaków na ciele przystojnego mężczyzny, co również zapewniamy w naszej ofercie. Jest to nasz niekwestionowany atut, ponieważ nantaimori jest rzadko praktykowane. Większość ludzi nastawiona jest na body sushi z kobietą w roli głównej. Wyszliśmy naprzeciw naszym klientom, którzy szukają takiej atrakcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że panowie chętniej nacieszą oko kobiecym ciałem, natomiast panie chętniej popodziwiają wdzięki przystojnego mężczyzny. Jest to ważne z tego względu, że im coś podoba nam się bardziej wzrokowo, tym bardziej satysfakcjonuje nas od strony smakowej. Nie ograniczamy się tylko do jednego rozwiązania!

ZAINTERESOWANY BODY SUSHI?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności

  OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

  WARSZTATY SUSHI

  Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość – od teraz, w naszej ofercie zagoszczą szkolenia sushi dla dzieci i dorosłych. Czego możesz się po nich spodziewać? Miłej atmosfery, niezapomnianych przeżyć oraz profesjonalnej obsługi naszego sushi mastera.

  LIVE SUSHI

  Możliwość przyglądania się sushi masterowi podczas przygotowywania posiłku jest jedną z przyczyn tak wielkiej popularności sushi na świecie. Nasza restauracja oferuje jednego z naszych pracowników, by w wyznaczonym przez Państwa miejscu nie tylko przygotował pyszny posiłek, ale również przeprowadził pewnego rodzaju show: opowiadając historię powstania sushi, sposobie jego przygotowywania i związanej z jego jedzeniem etykiecie.

  Sushi Point Kontakt

  Zaproszenie do naszej restauracji jest jednocześnie obietnicą niesamowitych przeżyć kulinarnych
  i miło spędzonego czasu, w relaksującej atmosferze,o którą dbamy na równi z serwowanymi przez nas przysmakami.
  Dacie się skusić?

  logo-white

  Adres

  ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań
  Telefon: +48 799 10 66 66
  restauracja@sushipoint.pl
  biuro@sushipoint.pl

  Godziny otwarcia

  Pon.-Nd.: 12.00-22.00

  Formularz kontaktowy:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności