Live sushi

Czy miałeś kiedykolwiek okazję zobaczyć jak sushi master przygotowuje jedzenie? Jeśli nie, to szybko możesz to naprawić. Dajemy Ci możliwość przyglądania się sushi masterowi podczas akcji na live sushi! To właśnie przygotowywanie posiłku przy kliencie jest takie wyjątkowe zarówno dla klienta, jak i kucharza.

Live Sushi

Oferujemy Ci jednego z naszych najlepszych pracowników, aby w wyznaczonym przez Ciebie terminie i miejscu przygotował pyszne jedzenie na pokazie sushi. Robi wrażenie? To nie wszystko! Nasz sushi master wprowadzi Cię nie tylko w klimat japońskiego jedzenia, ale również w klimat japońskiej tradycji. Opowie Ci historię powstania sushi, omówi sposób jego przygotowania oraz przedstawi etykietę związaną z jedzeniem tej pysznej potrawy. Otworzy przed Wami swoje kulinarne serce i mamy nadzieję, że przyjmiecie je z otwartymi ramionami.

Poszerzaj wiedzę w trakcie live sushi

Czego można się spodziewać po etykiecie na live sushi? Dowiesz się w jakich momentach możesz zjeść sushi rękami, a w jakich pałeczkami. Poznasz zasady obowiązujące przy dzieleniu się jedzeniem ze swojego talerza. Upewnisz się, w jaki sposób korzystać z sosu sojowego i wasabi. Odkryjesz tajemnicę, dlaczego razem z sushi serwowany jest imbir. Dowiesz się, dlaczego należy wypić sake przed lub po zjedzeniu sushi. Będziesz wiedzieć dlaczego należy zjeść kawałek sushi na raz, bez zostawiania niedojedzonego kawałka. Zaskoczymy Cię informacją, dlaczego nie należy nadmiernie używać perfum, gdy wybierasz się na sushi. Podpowiemy, kiedy należy używać nieużytych końcówek pałeczek oraz dlaczego należy uważać na gesty, które będziesz wykonywać pałeczkami.

sushi-na-zywo-poznan

Dla kogo Live Sushi?

Live sushi nadaje się idealnie na prezent. Masz bliską Ci osobę, której zbliżają się urodziny? To będzie strzał w dziesiątkę! Tym prezentem zapewnisz świetne show, wyjątkową atmosferę, pyszne jedzenie oraz niezapomniane przeżycia. Oczywiście live sushi może być również ofertą dla firm na spotkania z klientami, którym chcesz zaimponować lub może być spotkaniem integracyjnym dla pracowników, którzy zacieśnią między sobą więzi dzięki tej wyjątkowej chwili.

ZAINTERESOWANY LIVE SUSHI?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności

  OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

  WARSZTATY SUSHI

  Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość – od teraz, w naszej ofercie ponownie zagoszczą szkolenia sushi. Czego możesz się po nich spodziewać? Miłej atmosfery, niezapomnianych przeżyć oraz profesjonalnej obsługi naszego sushi mastera.

  BODY SUSHI

  Zastanawiasz się, czym jest body sushi? Body sushi to japońska tradycja podawania sushi oraz sashimi na kobiecym ciele. Nazywana jest nyotaimori, co w dosłownym znaczeniu oznacza prezentację kobiecego ciała. Nacieszysz nie tylko swój zmysł smaku, ale także zmysł wzroku, dzięki pięknej modelce.

  Sushi Point Kontakt

  Zaproszenie do naszej restauracji jest jednocześnie obietnicą niesamowitych przeżyć kulinarnych
  i miło spędzonego czasu, w relaksującej atmosferze,o którą dbamy na równi z serwowanymi przez nas przysmakami.
  Dacie się skusić?

  logo-white

  Adres

  ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań
  Telefon: +48 799 10 66 66
  restauracja@sushipoint.pl
  biuro@sushipoint.pl

  Godziny otwarcia

  Pon.-Nd.: 12.00-22.00

  Formularz kontaktowy:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności