Sushi Point Golęcin

Sushi Golęcin od Sushi Point!

Sushi Golęcin – Sushi to japońska potrawa, która składa się z zaprawionego octem ryżowym gotowanego ryżu oraz (przeważnie surowych) dodatków, między innymi wodorostów nori, warzyw, owoców morza, grzybów, kawałków ryb, tofu oraz omletu japońskiego. Ze względu na taki skład, nasze zamówienia zawsze realizujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, abyście mogli Państwo cieszyć się niepowtarzalnym smakiem, a także świeżością użytych produktów.

Sushi Golęcin – dostawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych zabieganych czasach mamy coraz mniej wolnych chwil, które moglibyśmy wykorzystać na przyjemności, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostarczamy sushi do dzielnicy Golęcin. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego, gdzie możecie Państwo wybrać takie sushi, na jakie macie ochotę!

Sushi Golęcin – to się opłaca

Dlaczego warto zamówić od nas sushi do dzielnicy Golęcin? Ponieważ wykorzystujemy najlepszej jakości składniki, a sushi to nasza pasja! Dla nas to nie jest zwykłe przygotowywanie dań. Przygotowywanie sushi może być porównane do sztuki, dlatego dbamy o każdy szczegół przygotowywanej przez nas potrawy. Zachwyćcie się wyglądem i smakiem naszego sushi.

Co serwujemy?

Oferujemy bogaty wybór dań. Znajdziecie u nas nigiri, futomaki (z wyborem czy mają być grillowane, czy w tempurze), urumaki (z grilla lub z tempurą), date maki, sashimi, sashimi roll, futomaki, uramaki, hosomaki, date maki z girlla lub w tempurze, dania główne, przystawki, finger foody, zupy oraz zestawy. Nie ograniczamy się jedynie do sushi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również dania kuchni tajskiej oraz azjatyckiej. Miłośnicy kuchni azjatyckiej z pewnością będą zadowoleni!

Sushi Point – Menu

Jeśli chcecie się zapoznać z naszymi daniami, zapraszamy do naszej zakładki menu. Mamy tam wypisane wszystkie dania, które znajdują się w naszej ofercie. Jeśli macie Państwo alergię na składniki spożywcze, koniecznie odwiedźcie tę podstronę. Specjalnie dla Was wypisaliśmy, z czego składa się konkretne danie oraz zaznaczyliśmy, które potrawy nie zawierają glutenu czy laktozy, a także oznaczyliśmy ostrość dań. Zadbaliśmy również o informację, czy dana potrawa jest wege.

Sushi Golęcin – tylko od Sushi Point!
sushi Psarskie