Warsztaty Sushi

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość – od teraz, w naszej ofercie ponownie zagoszczą warsztaty sushi. Czego możesz się po nich spodziewać? Miłej atmosfery, niezapomnianych przeżyć oraz profesjonalnej obsługi naszego sushi mastera.

Warsztaty sushi - dla dzieci i dorosłych

Warsztaty sushi to mile spędzony czas, podczas którego nasz sushi master opowie o historii powstania sushi, składnikach, które są niezbędne do jego wykonania oraz o etykiecie spożywania tego japońskiego specjału. Wyjaśni, jak zdobyć niezbędne produkty na domowy użytek, których niestety nie znajdziemy w pierwszym lepszym markecie. Dowiesz się, jak ważną rolę odgrywa jakość i świeżość składników – w końcu będziesz spożywać surową rybę! Odkryjesz znaczenie takich pojęć jak: nigiri, maki, uramaki, wasabi czy nori. Po tym wstępie, dowiesz się jak i samodzielnie zrobisz sushi. Poznasz działania, które będziesz musiał wykonywać krok po kroku, aby Twoje jedzenie wyszło idealnie – czyli smacznie i ładnie.

sushi poznań

Dlaczego sushipoint?

Nasze warsztaty sushi są idealnym pomysłem na firmowe spotkanie integracyjne. Panująca przyjemna i spokojna atmosfera pozytywnie wpłynie na zacieśnienie więzi między ludźmi, którzy przy okazji zdobędą nowe kulinarne zdolności. Nasza oferta nie jest zarezerwowana wyłącznie dla firm. Masz ochotę zrobić prezent bliskiej osobie? Warsztaty sushi będą strzałem w dziesiątkę. Możesz również zaimponować swoim znajomym ciekawą i oryginalną alternatywą przyjęcia. Czy warto? Oczywiście, że tak!

warsztaty-sushi-dzieci-sushipoint

Warsztaty sushi dla dzieci

Warsztaty sushi są skierowane nie tylko do osób dorosłych, lecz także do dzieci. Jesteśmy otwarci na przekazanie tajników sushi najmłodszym. Współpraca z tak kreatywną grupą wiekową to czysta przyjemność, a i również wspaniałe przeżycie dla dziecka. Przedszkola i szkoły śmiało mogą przyjrzeć się naszej ofercie.

Obejrzyj galerie z warsztatów sushi w przedszkolu Tenisówka

WARSZTATY SUSHI – ZAINTERSOWANY?

Jeśli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem, a masz dodatkowe pytania, napisz. Czekamy na kontakt!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności

WARSZTATY SUSHI – ZDECYDOWANY?

Cennik warsztatów:
  • Warsztaty sushi do 5 osób – cena za osobę 149 zł.
  • Warsztaty sushi od 6 do 10 osób – cena za osobę 129 zł.
  • Warsztaty sushi od 11 do 15 osób – cena za osobę 99 zł.
  • Warsztaty sushi powyżej 15 osób – cena za osobę 89zł.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności
OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

BODY SUSHI

Zastanawiasz się, czym jest body sushi? Body sushi to japońska tradycja podawania sushi oraz sashimi na kobiecym ciele. Nazywana jest nyotaimori, co w dosłownym znaczeniu oznacza prezentację kobiecego ciała. Nacieszysz nie tylko swój zmysł smaku, ale także zmysł wzroku, dzięki pięknej modelce.

LIVE SUSHI

Możliwość przyglądania się sushi masterowi podczas przygotowywania posiłku jest jedną z przyczyn tak wielkiej popularności sushi na świecie. Nasza restauracja oferuje jednego z naszych pracowników, by w wyznaczonym przez Państwa miejscu nie tylko przygotował pyszny posiłek, ale również przeprowadził pewnego rodzaju show: opowiadając historię powstania sushi, sposobie jego przygotowywania i związanej z jego jedzeniem etykiecie.

Sushi Point Kontakt

Zaproszenie do naszej restauracji jest jednocześnie obietnicą niesamowitych przeżyć kulinarnych
i miło spędzonego czasu, w relaksującej atmosferze,o którą dbamy na równi z serwowanymi przez nas przysmakami.
Dacie się skusić?

logo-white

Adres

ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań
Telefon: +48 799 10 66 66
isushipoint@gmail.com

Godziny otwarcia

Nd.- Czw.: 12.00-21.00
Pt.- Sob.: 12.00-22.00

Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na Polityka Prywatności